Üyelik Sözleşmesi | Türkiye'nin Güvenilir EPİN ve Dijital Marketi | Fiberpin
Sepetinizde 0 ürün mevcut

Üyelik Sözleşmesi

Bir tarafta FIBERPIN DIJITAL HIZMETLER (Bundan sonra "SIRKET" olarak anılacaktır) ile diğer tarafta -SIRKET TARAFINDAN ISLETILEN


Fiberpin.com (Bundan sonra "Internet Sitesi" olarak anılacaktır) internet adresinde- ürün alımı yapmak üzere "ALICI KULLANICI" veya ürün satısı yapmak için aracılık yapan "BAYI" tüm özel ve tüzel kişiler arasında aşağıdaki şartlarla işbu kullanıcı sözleşmesi imzalanmıştır. Bütün "ALICI KULLANICILAR" ve "BAYILER", "INTERNET SITESINE" ÜYE OLMAKLA VEYA "KULLANICI SÖZLESMESINI OKUDUM VE KABUL EDIYORUM" IBARESINI SEÇEREK BU SÖZLESMENIN BÜTÜN HÜKÜMLERINI PESINEN ve GAYRIKABILI RÜCU OLARAK ONAYLADIKLARINI KABUL EDERLER.


2. ÜYELIK SARTLARI


Siteye üye olmak isteyen veya alışveriş yapmak isteyen tüm "ALICI KULLANICILAR "in ve "BAYILERIN "in 18 Yasından Büyük Olmaları Gerekmektedir.


Üyelik başvurusunun yapılması veya "KULLANICI SÖZLESMESINI OKUDUM VE KABUL EDIYORUM" ibaresinin seçilmesi ve işbu sözleşmenin onaylanmasıyla birlikte üye 18 yasından büyük olduğunu kabul etmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması halinde "SIRKET" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.


3. KULLANIM KOSULLARI ve KULLANICILARIN ALISVERIS SARTLARI


FIBERPIN DIJITAL HIZMETLER.COM  "Internet Sitesi"nde üyelik aşamasında "ALICI KULLANICI" olmak üzere tek çeşit kullanıcı bulunmakta olup, "Internet Sitesi" ne üyelik aşamasında aday "ALICI KULLANICI" olacaktır.


"ALICI KULLANICILAR" a ilişkin ayrıntılı düzenlemeler aşağıda yer almaktadır.


a. "ALICI KULLANICILAR" :


 ALICI KULLANICILAR",   Fiberpin.com  "Internet Sitesi" ne üye olarak "SIRKET" ile yalnızca ürün satın alma konusunda anlaşmış bulunan kullanıcılardır.


"ALICI KULLANICILAR" in "Internet Sitesi"nde teshir edilen ve satın alacakları ürünler "Internet Sitesi" nde "SIRKET" stoklarıyla, "SIRKET" in teknolojik ve sınaî imkânlarıyla sınırlıdır. Siparişler, Fiberpin.com  "Internet Sitesi" de görünen fiziki-görsel durumlarından farklılıklar gösterebilir, siparişler SIRKET stoklarıyla sınırlıdır.


"ALICI KULLANICILAR"  Fiberpin.com  "Internet Sitesi" nin adi basta olmak üzere, bu sitede teshir edilen ürünlerin, yazı, resim ve tasarımların ve "Internet Sitesi" nin isleyiş sisteminin bütün FIBERPIN DIJITAL HIZMETLER şirketine  ait olduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "SIRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir.


Bu hak veya hakların izinsiz kullanımı halinde "SIRKET" derhal yasal takibat başlatır ve kullanıcının üyeliği askıya alınır.


"ALICI KULLANICILAR"  Fiberpin.com "Internet Sitesi" ne sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel niteliklerini, satış fiyatını, ödeme seklini ve teslimata ilişkin ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir.


"ALICI KULLANICILAR" Fiberpin.com  "Internet Sitesi" den kredi kartı ile sipariş verebilirler. Siparişin "SIRKET" tarafından değerlendirilmeye alınma zamanı siparişin verilme zamanı değil, ürün bedelinin tüm vergiler toplamının kredi kartından tahsilâtının yapıldığı andır.


Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca Fiberpin.com "Internet Sitesi"nden sipariş veren


"ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda EPİN ürünü olduğunu için vazgeçme hakları bulunmamaktadır. Buna yine Site üzerinden satın aldıkları oyun içi eşyalar da dahildir.


"ALICI KULLANICILAR" in siparişleri kendilerine e-posta adresi vasıtası ile teslim edilir. “ALICI KULLANICI” e-posta adresini doğru girmekle yükümlüdür. E-posta adresinden kaynaklanan hatalardan “SIRKET” sorunlu tutulamaz.


b. "SATICI KULLANICILAR" : 


"SATICI KULLANICILAR" Fiberpin.com Satıcı kişi sattığı üründe ban riski var ise ürünün maddi değerinini satış tamamlandıktan sonra gönderilir. Satışı tamamlanmadan ban durum söz konusu olursa satıcı kişi ücreti talep edemez. 


"SATICI KULLANICILAR" Fiberpin.com Para çekme talepleri ortalama olarak 24 ila 48 saat içerisinde tamamlanır.


"SATICI KULLANICILAR" Fiberpin.com Satış fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


 4. FIYATLANDIRMA:


Fiberpin.com önceden haber vermeksizin, teshirde bulunan ürünlerinde ve bu ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


 5. TESLIMAT KOSULLARI:


Her gün 09:00 – 24:00 kadar verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde ve teknik bir sorun çıkmadığı takdirde 48 saat içerisinde teslim edilir.


 6. SIPARIS IPTAL KOSULLARI:


"ALICI KULLANICILAR", standart ürün siparişlerini, siparişleri "siparişlerim" modülüne Kodlar Aktarılmadı ise veya e-posta ile gönderilmemişse ise iptal edebilirler. İptal işlemini, Online Destekten gerçekleştirilebilirler.


 7. ÜRÜN IADE KOSULLARI: "ALICI KULLANICILAR" in şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca


Fiberpin.com  "Internet Sitesi"nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.


Siteye yatırılan paralar çekilemez, yanlızca siteye satılan ürünlerden elde edilen gelirler çekilebilir.


8. FESIH: "SIRKET" sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.


9. UYUSMAZLIKLAR ve ÇÖZÜMÜ:


Fiberpin.com  adresini ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan üye veya üye harici tüm kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.


10. Bakiye Çekimi: Sadece siteye satılan ürünlerden elde edilen gelirler çekilir, daha önceden siteye para aktarımı gerçekleştirip sonra istek üzerine iade yoktur.


11. Ban: Oyun kuralllarına göre Metin2 ve Growtopia adlı oyunlarda item alımı ve satışı ban sebebidir.

12. SMS Bilgilendirmesi: Sitemize kayıt olan tüm kullanıcılar SMS bilgiledirmesini almayı kabul etmiş sayılmaktadır. SMS almak istemeyen kullanıcıların 7 iş günü öncesinden [email protected] mail adresine bilgi vermesi zorunludur.

13. Sözleşme, üye'nin üyeliğini iptal etmesi veya FIBERPIN DIJITAL HIZMETLER 
tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır.

14. Üye, istediği zaman Site'de belirtilen iletişim kanallarından Fiberpin.com
'a yapacağı yazılı bildirim veya Site'deki ilgili yerden yapacağı işlem ile, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin üyeliğini sona erdirebilir.


 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.