Geri Ödeme Politikası | Türkiye'nin Güvenilir EPİN ve Dijital Marketi | Fiberpin
Sepetinizde 0 ürün mevcut

Geri Ödeme Politikası

Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde ve maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler vb.) yasal mevzuat gereği iade edilememektedir. Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda FİBERPİN DİJİTAL HİZMETLER siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.


Alıcı satın almış olduğu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye / kuruluşa teslimini müteakip yedi (7) gün içerisinde, söz konusu ürünün iadesi için şirketimize faks, e-posta veya telefon aracılığı ile başvuruda bulunmak ve ürünün kullanılmamış olması şartı aranmak sureti ile ürünün iadesini talep edebilir.


Buna ek olarak bahsi geçen ürünün iade bedeli; alıcı tarafından ne şekilde ödeme yapılmışsa, aynı türden tarafımızca takribi yedi (7) iş günü içerisinde alıcıya sunulacaktır.(*)


Sitemize sağlanan ödemeler cüzdan hesabına aktarılır ve alışverişlerinizde kullanılmak üzere kullanılabilir, Ödemeleriniz sitemizde onaylandıktan sonra, para iadesi yapılmaz. Paranız üyelik cüzdanınızda bekler ve dilediğiniz zaman dilediğiniz ürün için cüzdanınızı kullanabilirsiniz. Ancak dolandırılma gibi durumla yaşamış iseniz ve para hala üyelik cüzdanınızda ise (Ürünün siparişinin teslimatı gerçekleşmemesi durumunda) değerlendirme yapılır ve bu değerlendirmelerden çıkan sonuca göre iadesi gerçekleştirilir.


Almış olduğunuz Epin ve Dijital Ürünler tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından sadece aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır. Almış olduğunuz Epin ile ilgili herhangi bir teknik aksaklık dışında kesinlikle iade kabul edilmemektedir.


 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.